• Biblioteka

• Biblioteka jest ważnym centrum informacji, miejscem przyjaznym dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Tu można wypożyczyć ciekawe książki, znaleźć ważne informacje, odrobić lekcje, pouczyć się,  miło spędzić czas w oczekiwaniu na lekcje, zajęcia pozalekcyjne czy powrót do domu. Nikt tu nikogo nie ocenia, nie stawia stopni.

Księgozbiór naszej szkolnej biblioteki liczy niespełna 7000 woluminów. Dostosowany jest do potrzeb uczniów i nauczycieli. Gromadzone są lektury szkolne literatura piękna, książki popularnonaukowe, słowniki, encyklopedie. W czytelni można skorzystać ze znajdujących się tam czasopism.

Biblioteka mieści się w dwóch budynkach:

- przy ul. Spółdzielczej 7 - dla klas 1-3 (godziny otwarcia: poniedziałek i czwartek: 11.25-12.25)

- przy ul. 3 Maja 21 - dla klas 4-8 (godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 7.30-15.30)