• CV - informacja dla osób składających CV

• Informacja  dla osób składających CV

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimyo zamieszczanie w swoim CV klauzuli o treści:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Podstawową nr 3 im. mjra Henryka Sucharskiego z siedzibą w Pasłęku przy ul. 3 Maja 21 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Złożenie CV jest równoznaczne z akceptacją polityki ochrony danych osobowych w zakresie przetwarzania tych danych w Szkole Podstawowej nr 3 w Pasłęku.

Dyrektor Szkoły, mgr Marek Sarnowski