• Opłaty za dożywianie - wrzesień 2023

OPŁATA ZA wrzesień 2023

17 DNI X 3,00 = 51,00

WPŁATY NA KONTO  PROSZĘ DOKONAĆ DO 04.09.2023 DO GODZ. 15:00

W tytule przelewu proszę koniecznie umieścić imię, nazwisko, klasę ucznia oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Karteczki na dożywianie opłacone będą do odbioru w pokoju intendenta (klasy 4-8) i w świetlicy szkolnej przy ulicy Spółdzielczej  (klasy 1-3 ).

W dniach 24.08.2023 – 07.09.2023.

WYDAWANIE POSIŁKÓW ROZPOCZNIE SIĘ
            07.09.2023r- CZWARTEK

Przypominamy również o niezwłocznym dostarczaniu decyzji  z opieki społecznej.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!
            Rok szkolny 2023/2024 rozpoczynamy w dniu 4 września 2023 r. na uroczystym apelu w następującym porządku:

•  w budynku szkoły przy ul. 3 Maja 21
              9:00 - klasy 4-8
            • w budynku szkoły przy ul. 3 Maja 21
              10:00 - klasy 2-3
            • w budynku szkoły przy ul. Spółdzielczej 7
              11.00 - klasy 1

Do zobaczenia!

• Pożegnanie

• Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci byłej nauczycielki naszej szkoły, św. p. Krystyny Gimel, która odeszła od nas 20 sierpnia 2023 r. Była nauczycielką nauczania początkowego w pierwszej kadrze szkoły. Zapisała się we wdzięcznej pamięci uczniów, rodziców i nauczycieli jako osoba bardzo życzliwa, uczynna, pogodna i ciesząca się niezwykłą sympatią.
            Rodzinie pogrążonej w nieutulonym żalu składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Cześć Jej pamięci!

Mariola Kwiatkowska, dyrektor szkoły

•   Pożegnanie

Z głębokim bólem żegnamy św. p. Jerzego Lipińskiego, który w przeszłości był dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 im mjra Henryka Sucharskiego w Pasłęku. Pełnił tę funkcję w  latach 1979-1986. Na co dzień był nauczycielem biologii i chemii. We wdzięcznej pamięci uczniów, rodziców, pracowników, a także  koleżanek i kolegów zapisał się jako dobry gospodarz dbający o ład, porządek, dyscyplinę i powiększenie bazy dydaktycznej szkoły oraz  życzliwy i  mądry człowiek  .

Cześć Jego pamięci!

Mariola Kwiatkowska, dyrektor szkoły